Transport zwłok Koszalin - działamy szybko

Transport zmarłych Koszalin - z Godnością

Zadzwoń+48509332858Pomożemy

Transport zmarłych Koszalin - procedury, pozwolenia

4 Etapy przy sprowadzeniu osoby zmarłej z zagranicy do Koszalina

Etap 1

Kontakt z nami, ustalenie ceny, podpisanie stosownych dokumentów

Etap 2

Kontaktujemy się z miejscem gdzie nastąpił zgon i kompletujemy stosowne dokumenty i pozwolenia

Etap 3

Odbiór ciała, wykonanie usług zleconych przez rodzinę wraz z kompletem dokumentów

Etap 4

Transport osoby zmarłej do miejsca przeznaczenia wskazanego przez rodzinę

Przewóz zwłok Koszalin - profesjonalnie i w niskiej cenie

Międzynarodowy Przewóz Zwłok Koszalin - Profesjonalna Usługa k świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi pogrzebowe, w tym międzynarodowy przewóz zwłok, który umożliwia sprowadzenie zmarłych z zagranicy do Koszalina. Wieloletnia współpraca z partnerami za granicą oraz w kraju pozwoliła nam zostać pionierem w Polsce w zakresie międzynarodowych usług pogrzebowych. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie przewozu zwłok z zagranicy do Koszalina, w tym między innymi: Uzyskiwanie wymaganych dokumentów z odpowiednich organów w Polsce i za granicą, w tym zezwolenia polskiego starosty, państwowego inspektora sanitarnego, zaświadczenia na przewóz zwłok lub prochów od polskiego konsula oraz zezwoleń właściwych organów w danym państwie na wywóz zwłok z zagranicy; Tłumaczenie wszystkich dokumentów na język polski; Organizowanie odpraw konsularnych i sanitarnych; Uzyskiwanie zgody na przewóz zwłok przez kraje tranzytowe oraz organizowanie odpraw granicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili, zapewniając profesjonalne sprowadzenie zwłok z zagranicy do Polski. Szybko i tanio zrealizujemy międzynarodowy transport zwłok do Koszalina. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące międzynarodowego transportu zmarłych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się wyjaśnić jakie kroki należy podjąć, by szybko i sprawnie wykonać usługę międzynarodowego transportu zwłok do Koszalina. Kompania Pogrzebowa Koszalin to profesjonalny partner, któremu można zaufać w trudnych chwilach. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie formalności zostaną załatwione sprawnie, aby Państwa bliscy mogli spokojnie odejść.

Transport zmarłych Koszalin - Profesjonalnie i z Godnością

Działmy w branży pogrzebowej od 27 lat, przez te lata zdobyliśmy doświadczenie i do perfekcji opanowaliśmy transport zwłok do Koszalina. Sprowadzamy zwłoki z całego świata dla osób prywatnych, ubezpieczycieli oraz dla firm pogrzebowych z którymi współpracujemy na terenie całego świata i Polski

Transport zmarłych do Koszalina wymaga znajomości przepisów międzynarodowych oraz wymogów jakie stawiają nam urzędy na całym świecie.

Nasze motto: szybko, tanio i poszanowaniem dla osoby zmarłej.

Transport zwłok do Koszalina wykonywany jest w jak najktótszym czasie, karawanami przystosowanymi do transport zwłok z zagranicy po uprzednim załatwieniu wszystkich pozwoleń na terenie karaju z którego transportujemy zwłoki oraz pozwolenie z Urzędu Miasta Koszalina na pochowanie zwłok.

Czy warto nam zaufać? Mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo w 100% oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem dla osób zmarłych.

transport zwłok koszalin

Usługi wykonane transportu zwłok do Koszalina

0
Sprowadzonych trumien
0
Sprowadzonych urn z prochami
0
Transportów lotniczych
0
Wykonanych ekshumacji

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy ?

Wiele rodzin pogrążonych w żałobie próbuję się naciągnąć na dodatkowe koszta. Radzimy sprawdzić czy firma wykonuje sama usługę czy zleca ją innej firmie co powoduje dodatkowe marże.

Przykłady nieuczciwych firm:

 • Czy cena zawiera transport z Niemiec do miejsca wskazanego przez rodzinę (zdażały się przypadki że firmy transportowały zwłoki tylko do granicy Państwa a potem żądali dodatkowej opłaty).
 • Czy w skład usługi jest wliczona trumna do transportu.
 •  Zawsze żądaj podpisania umowy w jakim zakresie jest wykonywana usługa.

Nieuczciwe praktyki

Nie które firmy proponują tani transport i propopnują rodzinnie transport łączony z innymi ciałami. Przykładowo jadą do Niemiec i zabierają jednocześnie 4 ciała z róznych obszarów Niemiec. Rodziną mówią że transport będzie tańszy a rzeczywiśtość jest inna, bo np. opłata za każdy dzień w chłodni szpitala, zakładzie pogrzebowym naliczane są dodatkowe koszta co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Darmowa wycena na email lub telefon

biuro@funeral.com.pl

Tel. +48 509332858

Transport zmarłych Koszalin - niska cena

Cena sprowadzenie zwłok lub urny zawsze jest uzależniona od wielu czynników i dlatego zawsze ustalana jest idywidualnie.

Sprowadzanie zwłok do Koszalina zaczyna się od 4500 zł

w skład usługi wchodzi:

 • trumna z wkładem metalowym
 • załatwienie wszystkich formalności po stronie zagranicznej
 • załatwienie pozwolenia na sprowadzenie zwłok w Urzędzie Miasta Koszalin
 • transport karawanem z zagranicy do Szczecina

Transport zwłok Koszalin niska cena

 • Przewóz zwłok z Berlina do Szczecina od 5500 zł
 • Przewóz zwłok z Hamburga do Szczecina od 6500 zł
 • Przewóz zwłok z Anglii do Szczecina od 9700 zł
 • Przewóz zwłok z Holandii do Szczecina od 8400 zł
 • Przewóz zwłok z Belgii do Szczecina od 8400 zł
 • Przewóz zwłok z Norwegii do Szczecina od 9500 zł

* “Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”

Płatności

Płatoności można dokonać przelewem, płatoność gotówką przy odbiorze ciała lub karta kredytową

karta

Dodaj komentarz

Wyślij